Maanteeameti teenindusbürood jäävad suletuks ja eksameid ei toimu vähemalt kaks nädalat

Seoses Eesti Vabariigis kehtestatud eriolukorraga sulgeb Maanteeamet teenindusbürood ning peatab sõidu- ja teooriaeksamid vähemalt kaheks nädalaks.

Hoidmaks meie klientide ja töötajate tervist, ei võta Maanteeamet vastu liiklusteooria- ega sõidueksameid alates 16.03.2020. Kõigile, kelle eksam jääb ära, anname uue eksami aja esimesel võimalusel ja riigilõivuvabalt.

Enne 16.03.2020 Maanteeameti teenindusbüroodesse tellitud dokumendid saadame taotlejatele posti teel. Alates homsest, 17.03.2020 e-teeninduse kaudu teenindusbüroodesse tellitud dokumente ei saadeta posti teel ega kullerteenuse vahendusel, vaid need jäävad teenindusbüroodesse. Erandiks on digimeeriku kaardid, mis edastatakse tellijale.

Kuigi teenindusbürood on suletud, siis Maanteeameti e-teenindus ja kliendiinfo telefonid töötavad tavapäraselt. Seetõttu palume kasutada toimingute tegemiseks meie e-teenindust ning tellida dokumendid postiga koju ja registreerimismärgid pakiautomaati.

Maanteeamet jätkab ülivajalike ja edasilükkamatute teenuste osutamist, mis omavad tähtsust eriolukorra lahendamisel, Tallinna, Tartu, Pärnu ja Jõhvi teenindusbüroodes eelbroneeringu alusel.

Meie töötajad on vastutustundlikud ning haiguse või nakkuskahtluse korral tööle ei tule. Samasugust käitumist ootame ka oma klientidelt. Vähimagi kahtluse korral, st kui tunnete ennast haiglaselt, olete viibinud riskipiirkonnas või on olnud nakatunutega kokkupuute kahtlus, palume planeeritud külastuse kindlasti edasi lükata.

Maanteeamet annab jooksvalt teada edasistest tegevustest. Kõige parem on jälgida infot kodulehel www.mnt.ee .

Täiendavalt saate lugeda selle kohta, kuidas hoida ennast ja kaitsta teisi siit.

 

 

Lugupidamisega

 

Tarmo Vanamõisa

Eksamiosakonna juhataja

Maanteeamet

 +372 507 8428
tarmo.vanamoisa@mnt.ee

HTTP  www.mnt.ee

 

Seoses Eesti Vabariigis kehtestatud eriolukorraga sulgeb Maanteeamet teenindusbürood ning peatab sõidu- ja teooriaeksamid vähemalt kaheks nädalaks.

Hoidmaks meie klientide ja töötajate tervist, ei võta Maanteeamet vastu liiklusteooria- ega sõidueksameid alates 16.03.2020. Kõigile, kelle eksam jääb ära, anname uue eksami aja esimesel võimalusel ja riigilõivuvabalt. teenindusbürood jäävad suletuks ja eksameid ei toimu vähemalt kaks nädalat   alates  16.03.20

NB ! kõik läbi neti .

Ajutiselt - seoses korona viirusega.

Meie vastuvõtuajad    alates  16.00  kuni  19.00  E, T, N, R

Teooria koolitus  toimub ainult interneti kaudu - liikluslab.ee

Sõiduõppe meie sõiduõpetajaga kokkuleppel

 

Autokooli registreerimine läbi interneti  www.laplar.ee 

 

Autokool laplaravia tasumine  A/arve NR. EE462200221024985647

 

Vajadusel  soovijatel kes soovivad teooria konsultatsiooni, võivad kohale tulla

Meie vastuvõtuajad  iga teisipäev  alates  16.00  kuni  18.00 

 

NB !  Meie autokoolis on  teooria õpetajad  ka  sõiduõpetad ! Teooria + sõduõpateja ühes isikus

Download
Laplar õppekava 1.06.2013.pdf
Adobe Acrobat Document 992.5 KB
Download
Õppekava kat. B.pdf
Adobe Acrobat Document 365.3 KB